Bez operacyjne powiększanie biustu. Czy tabletki Breastfem działają? .

3 Comments
 moje zdjęcie

Czy tabletkami rzeczywiście można sobie powiększyć biust?. Ja osobiście w to nie wierze ale czytając wypowiedzi i opinie na temat tabletek Breastfem zaczynam się zastanawiać że może jednak tak. Wszystkie tabletki powiększające piersi jakie można znaleźć w sieci z reguły charakteryzują się naturalnymi komponentami. Najbardziej opiniotwórcze fora i rzetelne opinie możemy znaleźć na stronach angielskojęzycznych najlepiej z USA.

 zdjęcie opakowania tabletek Breastfem
Przykładowo typowym elementem który powinien znaleźć się w pigułkach powiększających biust jest owoc Palmy Sabałowej zwanej również jako Serenoa Repens oraz Saw Palmetto. W Polsce wyciągi z tego owocu znajdują się tylko w produktach leczniczych przeznaczonych dla mężczyzn mających problem z prostatą. Ja osobiście nie znalazłam tego składnika w żadnych polskich tabletkach przeznaczonych specjalnie dla kobiet. Jednak jest obecny w Breastfem a jak czytamy na forach może być jednym z najsilniejszych naturalnych ekstraktów mogących znacznie wpływać na zwiększenie objętości biustu. Tabletki Breastfem zawierają jeszcze kilka innych równie ważnych składowych. Jeśli juz miałabym powiększać piersi medykamentami wybrałabym Breastfem . Na szczęście nie myślę o tym. Proszę o opinie.

Temat ten założyłam po otrzymaniu email. Napisała do mnie pewna anonimowa czytelniczka mojego blogu, publikuję tekst, być może niektórych rozśmieszy innych skłoni do przemyśleń, nie jestem pewna czy ma to coś wspólnego z tabletkami Breastfem ale zaryzykuję:

Bardzo chciałabym powiększyć swój biust niestety bardzo boję się operacji. Szczególnie narkozy i stanu mojego zdrowia po zabiegu. Czytałam o strasznym bólu po operacji, o utrzymującymi się całymi miesiącami siniakami. Jeśli już miałabym się zdecydować to zastanawiam się nad odpowiednia chwilą. Jeśli zrobię to na Wiosnę w wakacje nigdzie nie wyjadę bo z tego co słyszałam sińce widoczne są spod stanika, poza tym piersi nie wolno wystawiać bezpośrednio na słońce. Najlepiej pod tym względem byłoby iść na początku roku. Biust do wakacji się zagoi ale jest jeden minus - w tym okresie organizm jest najbardziej osłabiony zimą i łatwo złapać infekcję. Jeśli już miałabym się zdecydować na operację to tylko powiedzmy Wrzesień kiedy lekarze są wypoczęci po wakacjach a mój organizm też będzie w dobrej kondycji.

Proszę o komentarz :)

Ocena - opinie BREASTFEM

Skuteczność / działanie 82%

Cena / ilość 68%

Wygląd opakowanie 38%

Virtuoso forum temat Breastfem tabletki, działanie, skuteczność, ranking, cena, opinie, informacje gdzie kupić